چگونه سایتی مشابه با سایت دیجی کالا طراحی کنیم؟

سایت دیجی کالا یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی در کشور می باشد که به زبان asp.net و به صورت اختصاصی طراحی شده است . و در حال حاضر افراد زیادی تمایل به داشتن یک سایت مشابه دیجی کالا دارند. برای طراحی یک سایت مشابه دیجی کالا صرفا طراحی یک قالب مشابه و بررسی امکانات ظاهری و قابل نمایش کافی نمی باشد . بلکه برای یک طراحی مشابه باید علاوه بر قالب گرافیگی , تمام قسمت های مدیریتی و پیاده سازی شده در ادمین , امکانات قابل دسترس برای کاربران در پنل کاربری , ارتباط کامل بین سیستم های انبار داری و حسابداری , جزییات مربوط به محصولات , گارانتی ها , تخفیف ها و................ و همچنین تیم مدیریت محتوا و بهینه سازی سایت و تیم پشتبانی و زمان طی شده از طراحی اولیه تاکنون و پیوستگی و استمرار مجموعه را برای ارتقا سایت در نظر گرفت .

برای داشتن یک سایت فروشگاهی موفق شما ابتدا باید نیازها و اهداف خود را بررسی نموده و براساس اولویت ها طراحی سایت را انجام دهید . طراحی سایت مطابق استاندارهای گوگل , ریسپانسیو بودن سایت با توجه به تعداد روزافروزن کاربران موبایل , سرعت مناسب هنگام بارگذاری , رابط کاربری خوب , گرافبگ جذاب و امنیت بالا از نکات اولیه و دارای اهمیت است که هنگام طراحی سایت باید مورد توجه قرار گیرند .

بعد از طراحی سایت با امکانات اولیه یک سایت فروشگاهی , می توانید با یک برنامه ریزی مشخص نسبت به ارتقا سایت خود اقدام نمایید . به روز رسانی محتوای سایت و توجه به نکات بهینه سازی, قراردادن عکس های با کیفیت برای محصولات و استفاده از کلمات کلیدی مناسب , ارتباط با مخاطبان و پاسخ گویی و توجه به نطرات ایشان , بررسی گزارشات و آمار بازدید , بررسی بازار کار و منطبق بودن با نیازهای مخاطب و اضافه نمودن بخش هایی که شاید در مرحله اولیه نیاز نبوده است برای دسترسی بهتر کاربران از مواردی است که در برندسازی و جلب اعتماد مشتری موثر است . صرفا یک طراحی زیبا منجر به موفقیت یک سایت نمی شود , بلکه اختصاص دادن زمان و هزینه برای بهتر نمودن سایت , مخاطب را به سمت خرید و بازدید پیوسته از سایت شما هدایت می نماید .

 برای بررسی نمونه های طراحی شده توسط شرکت وب 24 می توانیده به طراحی سایت فروشگاهی مراجعه نمایید و برای دریافت اطلاعات دقیق تر و دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

همچنین بخوانید
مراحل طراحی سایت و ایجاد یک سایت حرفه ای و روند طراحی که توسط شرکت طراحی سایت 24 انجام می شود در این صفحه توضیح داده شده است.
ارزش وب سایت ها یا قیمت آن ها برای خریداران و علاقه مندان به خرید نکته قابل توجهی است , ارزش سایت بر اساس شاخص های گوناگونی مشخص می شود
روش های کاهش زمان بارگذاری سایت که یکی از مهمترین فاکتورها در زمینه ماندگاری کاربر در سایت است در این بخش از مقالات وب24 آموزش داده شده است.
مقابله با هک کردن سایت و مقالات آموزشی مرتبط با جلوگیری از هک شدن سایت و نفوذ افراد مخرب به اطلاعات سایت های اینترنتی را در وب24 مطالعه نمایید
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha