چگونه سایتی مشابه با سایت دیجی کالا طراحی کنیم؟

سایت دیجی کالا یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی در کشور می باشد که به زبان asp.net و به صورت اختصاصی طراحی شده است . و در حال حاضر افراد زیادی تمایل به داشتن یک سایت مشابه دیجی کالا دارند. برای طراحی یک سایت مشابه دیجی کالا صرفا طراحی یک قالب مشابه و بررسی امکانات ظاهری و قابل نمایش کافی نمی باشد . بلکه برای یک طراحی مشابه باید علاوه بر قالب گرافیگی , تمام قسمت های مدیریتی و پیاده سازی شده در ادمین , امکانات قابل دسترس برای کاربران در پنل کاربری , ارتباط کامل بین سیستم های انبار داری و حسابداری , جزییات مربوط به محصولات , گارانتی ها , تخفیف ها و................ و همچنین تیم مدیریت محتوا و بهینه سازی سایت و تیم پشتبانی و زمان طی شده از طراحی اولیه تاکنون و پیوستگی و استمرار مجموعه را برای ارتقا سایت در نظر گرفت .

برای داشتن یک سایت فروشگاهی موفق شما ابتدا باید نیازها و اهداف خود را بررسی نموده و براساس اولویت ها طراحی سایت را انجام دهید . طراحی سایت مطابق استاندارهای گوگل , ریسپانسیو بودن سایت با توجه به تعداد روزافروزن کاربران موبایل , سرعت مناسب هنگام بارگذاری , رابط کاربری خوب , گرافبگ جذاب و امنیت بالا از نکات اولیه و دارای اهمیت است که هنگام طراحی سایت باید مورد توجه قرار گیرند .

بعد از طراحی سایت با امکانات اولیه یک سایت فروشگاهی , می توانید با یک برنامه ریزی مشخص نسبت به ارتقا سایت خود اقدام نمایید . به روز رسانی محتوای سایت و توجه به نکات بهینه سازی, قراردادن عکس های با کیفیت برای محصولات و استفاده از کلمات کلیدی مناسب , ارتباط با مخاطبان و پاسخ گویی و توجه به نطرات ایشان , بررسی گزارشات و آمار بازدید , بررسی بازار کار و منطبق بودن با نیازهای مخاطب و اضافه نمودن بخش هایی که شاید در مرحله اولیه نیاز نبوده است برای دسترسی بهتر کاربران از مواردی است که در برندسازی و جلب اعتماد مشتری موثر است . صرفا یک طراحی زیبا منجر به موفقیت یک سایت نمی شود , بلکه اختصاص دادن زمان و هزینه برای بهتر نمودن سایت , مخاطب را به سمت خرید و بازدید پیوسته از سایت شما هدایت می نماید .

 برای بررسی نمونه های طراحی شده توسط وب 24 می توانید به طراحی سایت فروشگاهی مراجعه نمایید و برای دریافت اطلاعات دقیق تر و دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

همچنین بخوانید
رابط کاربری (UI Design) چیست؟ در این مقاله از وب 24 با مفهوم رابط کاربری آشنا شوید و از مراحل و فرایند، نکات و اهمیت رابط کاربری در طراحی سایت آگاه شوید.
تجربه کاربری یا Ux چیست؟ فرآیند افزایش رضایت کاربر حین استفاده از یک محصول یا خدمت. آشنایی با مفهوم و تاریخچه، فرایندها و نکات مهم تجربه کاربری در وب 24.
مراحل طراحی سایت و ایجاد یک سایت حرفه ای و روند طراحی که توسط شرکت طراحی سایت 24 انجام می شود در این صفحه توضیح داده شده است.
ارزش وب سایت ها یا قیمت آن ها برای خریداران و علاقه مندان به خرید نکته قابل توجهی است , ارزش سایت بر اساس شاخص های گوناگونی مشخص می شود
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha