چگونه سایتی مشابه با سایت دیجی کالا طراحی کنیم؟

سایت دیجی کالا یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی در کشور می باشد که به زبان asp.net و به صورت اختصاصی طراحی شده است . و در حال حاضر افراد زیادی تمایل به داشتن یک سایت مشابه دیجی کالا دارند. برای طراحی یک سایت مشابه دیجی کالا صرفا طراحی یک قالب مشابه و بررسی امکانات ظاهری و قابل نمایش کافی نمی باشد . بلکه برای یک طراحی مشابه باید علاوه بر قالب گرافیگی , تمام قسمت های مدیریتی و پیاده سازی شده در ادمین , امکانات قابل دسترس برای کاربران در پنل کاربری , ارتباط کامل بین سیستم های انبار داری و حسابداری , جزئیات مربوط به محصولات , گارانتی ها , تخفیف ها و................ و همچنین تیم مدیریت محتوا و بهینه سازی سایت و تیم پشتبانی و زمان طی شده از طراحی اولیه تاکنون و پیوستگی و استمرار مجموعه را برای ارتقا سایت در نظر گرفت .

برای داشتن یک سایت فروشگاهی موفق شما ابتدا باید نیازها و اهداف خود را بررسی نموده و براساس اولویت ها طراحی سایت را انجام دهید . طراحی سایت مطابق استاندارهای گوگل , ریسپانسیو بودن سایت با توجه به تعداد روزافروزن کاربران موبایل , سرعت مناسب هنگام بارگذاری , رابط کاربری خوب , گرافبگ جذاب و امنیت بالا از نکات اولیه و دارای اهمیت است که هنگام طراحی سایت باید مورد توجه قرار گیرند .

بعد از طراحی سایت با امکانات اولیه یک سایت فروشگاهی , می توانید با یک برنامه ریزی مشخص نسبت به ارتقا سایت خود اقدام نمایید . به روز رسانی محتوای سایت و توجه به نکات بهینه سازی, قراردادن عکس های با کیفیت برای محصولات و استفاده از کلمات کلیدی مناسب , ارتباط با مخاطبان و پاسخ گویی و توجه به نطرات ایشان , بررسی گزارشات و آمار بازدید , بررسی بازار کار و منطبق بودن با نیازهای مخاطب و اضافه نمودن بخش هایی که شاید در مرحله اولیه نیاز نبوده است برای دسترسی بهتر کاربران از مواردی است که در برندسازی و جلب اعتماد مشتری موثر است . صرفا یک طراحی زیبا منجر به موفقیت یک سایت نمی شود , بلکه اختصاص دادن زمان و هزینه برای بهتر نمودن سایت , مخاطب را به سمت خرید و بازدید پیوسته از سایت شما هدایت می نماید .

 برای بررسی نمونه سایت های طراحی شده توسط وب 24 می توانید به طراحی سایت فروشگاهی مراجعه نمایید و برای دریافت اطلاعات دقیق تر و دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

همچنین بخوانید
ajax چیست و چه زمانی می توان از آن استفاده کرد؟ وب 24 در این مقاله به معرفی ایجکس و مزایا و معایب استفاده از آن پرداخته است.
منظور از کوتاه کننده لینک چیست و چه کاربردی دارد؟ وب 24 در این مقاله به تعریف کوتاه کننده لینک و معرفی بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک پرداخته است.
دامین یا دامنه همان آدرس سایت شما است. با وب 24 همراه باشید تا با تمام نکات راهنمای خرید و ثب دامین آشنا شوید.
ویو پورت یا viewport چیست؟ متا تگ ویو پورت نقش بسیار مهمی در سئو و طراحی ریسپانسیو سایت دارد. آشنایی کامل با متاتگ view port را در این مقاله از وب 24 بخوانید.
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha